Podsumowanie sierpnia

12:53

Ostatnie dni wakacji minęły, a wraz z nimi energia i chęć do życia? Powrót do szarej rzeczywistości mrozi Ci krew w żyłach, bledną usta, a źrenice zmniejszają się do rozmiarów paciorków? Drogi Czytelniku, doskonale wiem co czujesz! Nie mając jednak pojęcia jak wyjść z tego impasu pokażę Ci co udało mi się przeczytać w ubiegłym miesiącu. Świetne rozwiązanie! Nie ma za co, autografy podpiszę później.


1. Byliśmy łgarzami 5/10 recenzja
2. Rok 1984 9/10 recenzja
3. Druga Szansa 8/10 recenzja wkrótce
4.Cierpienia młodego Wertera 
5. Skazani na Shawshank ze zbioru 4 opowiadań "Cztery pory roku" 


 Jeśli chodzi o ten miesiąc podsumuję go w bardzo przystępny sposób. Biorąc pod uwagę współczynnik dni wolnych do procentowego wypełnienia tegoż oto czasu czytaniem, pozostaje szczelina ciemnej, ciemnej nicości.... Nazywam to - lenistwem, inaczej trybem energooszczędnym. Moim celem jest wyeliminowanie nicości i mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć we wrześniu.

1. Rok 1984
2. Druga Szansa
3. Skazani na Shawshank


0 komentarzy

Prawa autorskie!

Zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ZABRANIAM KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA moich tekstów bez mojej zgody. Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2.